Wybór odpowiedniego prezentu dla kobiety, bez względu na to, jak bardzo jest nam bliska, zawsze jest sporym wyzwaniem. W końcu musimy podarować jej coś, co wprawi ją w zachwyt,  a to przecież nie zawsze jest tak oczywiste. Rocznica ślubu to dla małżonków bardzo ważna okazja upamiętniająca pewien przełom w ich wspólnym życiu, dlatego prezent, który wybierzemy z tej okazji dla żony, powinien być równie wyjątkowy. Dziś podpowiemy, co może ją ucieszyć.

Pomysł numer 1 – Personalizowana biżuteria

Każda kobieta uwielbia biżuterię, ale jeśli chcemy, aby nabrała ona również sentymentalnej wartości, możemy postawić na bransoletkę z charmsami, z których każdy będzie symbolizował kolejny rok waszego małżeństwa. Charmsy, czyli małe, ozdobne zawieszki do bransoletki, dostępne są w różnych kształtach i barwach, więc z powodzeniem wybierzemy takie, które będą kojarzyły się z waszymi wspólnie spędzonymi chwilami.Możemy także sięgnąć po biżuterię artystyczną i wybrać oryginalny, ręcznie robiony naszyjnik z kamieniem szlachetnym, który ma symboliczne znaczenie dla małżonki, na przykład z uwagi na jego właściwości prozdrowotne lub przypisanie do znaku zodiaku.

Pomysł numer 2 – weekend w rytmie slow

Obecne szybkie tempo życia, nadmiar obowiązków oraz bodźców z zewnątrz sprawia, że wielu z nas zwyczajnie nie ma na co dzień czasu na to, aby odetchnąć, znaleźć chwilę tylko dla siebie, wyciszyć się i zrelaksować. Choć każdy z nas wie, jak ważne jest to dla naszego zdrowia fizycznego i psychicznego, to jednak zawsze są jakieś ważniejsze sprawy, a nasze potrzeby pozostają na dalszym planie. Jeśli w waszym małżeństwie również na co dzień brakuje czasu na wspólny relaks, rocznica ślubu może być doskonałą okazją ku temu, aby zorganizować wyjazd “na spokojnie”. Pobyt w zaciszu gór, w urokliwym pensjonacie z doskonałą, lokalna kuchnią, w otoczeniu pięknej przyrody, bez dostępu do internetu i innych mediów, które zwykle są jedynie złodziejami naszego czasu, sprawi, że oboje nabierzecie  dystansu do codziennych problemów i obowiązków, będziecie mogli pobyć wyłącznie ze sobą i cieszyć się swoją obecnością jak za dawnych lat. Bonusem do takiego wyjazdu może być sesja relaksacyjna w studio masażu, która będzie dopełnieniem wyjątkowego weekendu z okazji rocznicy ślubu.

Pomysł numer 3 – lot w przestworzach

To bardzo romantyczny, a zarazem pełen wrażeń pomysł na prezent, który może wywołać w małżonce prawdziwy skok adrenaliny! Lot w przestworzach – czy to balonem czy szybowcem – będzie niesamowitym przeżyciem i z pewnością zrobi ogromne wrażenie na obdarowanej. niemal w każdym większym mieście istnieją firmy oferujące tego rodzaju atrakcje, więc bez problemu znajdziemy odpowiednią ofertę.

Pomysł numer 4 – coś intymnego

W wieloletnim małżeństwie może czasami powiać nudą – również w sypialni. Jeśli jednak będziemy systematycznie dbać o tę sferę naszego życia, monotonia i rutyna wam niegroźne! rocznica ślubu może więc być doskonałą okazją do tego, aby podarować małżonce prezent, który sprawi, że wasze życie intymne otworzy się na nowe eksperymenty i doznania. Wibrator dla par, masaże erotyczny czy seksowne przebranie to tylko kilka propozycji, które sprawdzą się na prezent. Wśród gadżetów warto poszukać takiego, który nie wywoła zakłopotania małżonki, lecz zaskoczenie i ciekawość.

Mamy nadzieję, że powyższe pomysły będą dla was inspiracją podczas poszukiwania idealnego prezentu dla żony z okazji rocznicy ślubu.

Artykuł sponsorowany