Ganja Mafia to jedna z marek, która w swojej ofercie ma sportowe ubrania dla mężczyzn. Takie elementy garderoby, które są w stanie użytkownikom zapewnić maksimum wygody i komfortu. Do niedawna spodnie dresowe uważane były za modowy kit. Coś, co dopuszczalne jest tylko i wyłącznie w siłowniach. To fakt, pozwalali sobie na nie panowie, którzy byli wielkimi fanami uprawiania aktywności sportowych. Czasy się jednak zmieniły, a spodnie dresowe i bluzy, jakie m.in. Ganja Mafia ma w swojej ofercie, można spotkać także w innych momentach. Warto więc odpowiedzieć sobie na pytanie – jak nosić dres męski, aby wyglądać modnie i efektownie?

Odpowiedni dobór poszczególnych elementów

Jeżeli chodzi o spodnie dresowe i bluzy – warto postawić na komplet. Przynajmniej w tej części będzie można zachować spójność. Współczesna moda kocha jednak kontrasty, dlatego też warto wybrać jeden element, który będzie od dresu wyraźnie się „odcinał”. Może to być chociażby koszulka, znajdująca się pod bluzą. Przy tej okazji warto wspomnieć, że warto ubierać się na tzw.cebulkę – w szczególności, jeżeli ktoś nie ma pewności co do tego, z jaką pogodę będzie miało się finalnie do czynienia.

Powracając jednak do kompletu i koszulki (jakie w swojej ofercie ma także marka Ganja Mafia) – bluza i spodnie mogą być wykonane w kolorze czarnym, a koszulka w białym. Chyba jedna z najbardziej uniwersalnych propozycji, która na dodatek przypadnie do gustu każdemu mężczyźnie. Tym bardziej, że czarny i biały uważane są za dwa najbezpieczniejsze kolory. Ciekawą propozycją będą czarne dresy, które posiadają złote printy. Modna kombinacja, którą często można spotkać wśród wielu modowych propozycji.

Gdzie można nosić dres?

Przy wielu okazjach. Można takie komplety lub nawet osobno zestawione ze sobą spodnie/bluzy marki Ganja Mafia, założyć na spotkanie z kumplami przy piwie. Zanim ktoś jednak założy taką garderobę na siebie, należy sprawdzić, czy będzie to wskazane. Nie w każdym miejscu (np. pub na głównym rynku w mieście) takie dresy będą wskazane. Za to ze spokojem będzie można takie elementy garderoby mieć na sobie w barze, który znajduje się przy plaży, w nadmorskim kurorcie.

Mowa była o dresach, ale warto również sprawdzić inne, sportowe ubrania, jakie Ganja Mafia ma w swojej ofercie np. w sklepie internetowym https://patshop.pl/firm-pol-1308137284-GANJA-MAFIA.html. Całkiem możliwe, że oprócz wyżej wymienionych produktów, każda osoba znajdzie dla siebie także inne propozycje, jak chociażby krótkie spodenki na lato. I one przydadzą się mężczyznom, którzy doceniają wygodę i komfort na każdym kroku.

Artykuł sponsorowany